Reavey and Company Solicitors
Reavey and Company Solicitors Belfast, Newtownabbey and Carrickfergus
POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
WYPADKI I OBRAŻENIA CIAŁA
TESTAMENTY I SPRAWY SPADKOWE
NIERUCHOMOŚCI
PRAWO RODZINNE
WYPADKI KOMUNIKACYJNE
SPRAWY KRYMINALNE
BIZNES
KONTAKT

Prawo kryminalne

 

Kancelaria ma ponad 25 lat doświadczeń we wszystkich aspektach spraw kryminalnych począwszy od wykroczeń drogowych po najpoważniejsze przestępstwa sądzone przez Sąd Koronny.

Mamy wiele lat doświadczenia w reprezentowaniu klientów podczas rozpraw sądowych o drobne przestępstwa, przed Sądami Koronnymi oraz w instruowaniu adwokatów występujących w Kryminalnym Sądzie Apelacyjnym. Czterech naszych prawników jest w pełni wykwalifikowanych do reprezentowania spraw przed Sądem Koronnym.
Reprezentujemy naszych klientów w szerokim wachlarzu sprawach kryminalnych zaczynając od drobnych wykroczeń drogowych, poprzez poważne przestępstwa

 

komunikacyjne związane z obrażeniami ciała i śmiercią, wyłudzenia zasiłków, okradanie pracodawcy, przestępstwa seksualne, przestępczość internetową, przestępstwa związane z przemocą – od zwykłych napaści do ciężkiego uszkodzenia ciała, aż do morderstw.

Finansowa pomoc prawna jest dostępna w większości spraw kryminalnych.

 

Współpracujemy z ekspertami ze wszystkich dziedzin, wliczając biegłych sądowych oraz wykwalifikowanych księgowych i na co dzień współpracujemy z wieloma adwokatami wyspecjalizowanymi w prawie kryminalnym. W przypadku przesłuchania przez policję nasi prawnicy dostępni są przez całą dobę.

Reprezentujemy zarówno klientów korzystających z finansowej pomocy prawnej jak i prywatnie opłacających koszta.

Kontakt:
d.mcconnell@reavey-ni.com
j.greer@reavey-ni.com