Reavey and Company Solicitors
Reavey and Company Solicitors Belfast, Newtownabbey and Carrickfergus
POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
WYPADKI I OBRAŻENIA CIAŁA
TESTAMENTY I SPRAWY SPADKOWE
NIERUCHOMOŚCI
PRAWO RODZINNE
WYPADKI KOMUNIKACYJNE
SPRAWY KRYMINALNE
BIZNES
KONTAKT

Poznaj nasz zespół

 

Założona w 1982 kancelaria Reavey & Company jest cieszącą się wysokim uznaniem praktyką prawniczą we wschodnim Antrim. Teraz poza biurem w Rathcoole rozszerza swoją działalność na tereny Carrickfergus.

Donal McConnell

Donal McConnell
Partner

Donal jest Partnerem Zarządzającym i zajmuje się wszelkimi aspektami prawa cywilnego i karnego, w szczególności odszkodowaniami za obrażenia ciała oraz wypadkami w pracy. Jest członkiem Association of Personal Injury Lawyers i doświadczonym prawnikiem. Donal uzyskał tytuł prawnika w Anglii w 1992 roku i dołączył do Reavey & Company w 1995. Partnerem stał się w 1999 roku. Od momentu dołączenia do firmy pracuje w biurze w Carrickfergus, gdzie zajmuje się sprawami finansowanymi ze środków prywatnych, jak i państwowych.

John Greer

John Greer
Partner

John Greer dołączył do Kancelarii jako aplikant w 1994 roku. Obecnie jest Partnerem i pracuje w biurze w Rathcoole. Na co dzień reprezentuje Kancelarię przed Sądem Magistrackim. Prowadzi też dużą część spraw firmy przed Sądem Koronnym. Łączy to z pokaźną praktyką w sporach sądowych. Jest także członkiem Association of Personal Injury Lawyers (Stowarzyszenie Prawników zajmujących się sprawami z zakresu obrażeń ciała). John zajmuje się także rosnącą liczbą spraw z zakresu prawa rodzinnego.

David Kernaghan

David Kernaghan
Partner

David Kernaghan dołączył do kancelarii w 1999 roku jako aplikant Johna Reavey i obecnie jest Partnerem. Pracuje w biurze w Rathcoole. David zajmuje się zróżnicowanymi sprawami, ze szczególnym uwzględnieniem problemów dotyczących prywatnych i komercyjnych nieruchomości, sporów cywilnych, spadkowych, testamentów oraz planami zagospodarowania przestrzennego.

 

Gavin Graham

Gavin Graham
Solicitor

Gavin Graham dołączył do kancelarii Reavey & Company w 2000 po uzyskaniu tytułu BA (hons) w Prawie i Administracji na University of Ulster. Gavin pracuje w biurze w Rathcoole i na swoim koncie posiada wiele spraw związanych z odszkodowaniami za obrażenia ciała, napady i pobicia jak również sprawami z sądu Magistrackiego i Koronnego.

Joe Tunney

John Reavey
Consultant

John Reavey rozpoczął pracę w zawodzie w 1976 roku, po pracy dla Urzędu Mieszkaniowego w Irlandii Północnej oraz Urzędu Ceł i Akcyz. Ukończył Ekonomię na Queens University. Aplikację odbył w jednej z czołowych kancelarii w Belfaście i w 1982 roku założył Reavey & Co. Jest doświadczonym adwokatem regularnie występującym w sprawach cywilnych i karnych. John jest akredytowanym mediatorem i odegrał wiodącą rolę w założeniu Collaborative Lawyers Group. W 2010 roku został konsultantem w firmie.